Goede doel 2020-2021

Vanwege Corona en het uitstellen van de veiling van de kavels zal de opbrengst in 2021 ipv 2020 overhandigd worden aan de kinderafdeling van het Catharina ziekenhuis in Eindhoven

We hebben het bestuur van CV De Leute benaderd om vanwege hun 66 jarig jubileum een goed doel aan te wijzen voor de editie carnaval 2020. Enigste voorwaarde daarbij was en is dat het een Lampegats doel móet zijn én ten behoeve van kinderen moet zijn waarvoor een hart onder de riem zeer welkom is.
Vanaf heden zal ieder jaar een vereniging, commissie of anderszins bij Lampegat betrokken persoon die dat jaar “iets” te vieren heeft een doel mogen kiezen.

Dit jaar wordt de opbrengst op initiatief van de Leute aan de kinderafdeling van het Catharina ziekenhuis in Eindhoven geschonken.

Wederom een prachtige bestemming.

Een kijkje op de kinderafdeling van het Catharina Ziekenhuis

Scroll naar top